Киев, улица Саксаганского 36, офис 1 Телефон: (044) 289 68 63

(050) 959 04 05, (063) 333 47 98 mail@poligraphia.com

Бланочная продукция

epicentr
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
фIMG_20151020_142120722_HDR

Як заявити про свій статус та зарекомендувати себе ще до знайомства з потенційними партнерами чи клієнтами? Окрім звичних візитівок, які не завжди в потрібний момент знаходяться під рукою, допомогти у налагодженні контакту та налаштувати на позитивне сприйняття можна шляхом використання організацією бланкової продукції.

Ведення бізнесу передбачає не лише вербальну взаємодію та спілкування через засоби зв’язку. Звичайне паперове листування не втратило своєї актуальності, адже без нього не можливо подати звітність, скласти акти виконаних робіт чи заповнити фінансові документи.

ALT Компанія пропонує виготовлення якісної бланкової продукції за допомогою цифрового та офсетного друку для потреб саме Вашої організації.

Ділове листування має усталені форми та закріплені норми, які його регламентують. Зазвичай, бланки бувають трьох видів:

  • загальні (без зазначення у бланку назви документа);
  • для листів;
  • конкретного виду документа (із зазначенням у бланку назви виду документа).

Також існують певні норми з розміром бланку, кольором та шрифтом тексту на ньому. Разом з ALT Компанією у Вас є можливість використати не лише стандартний офісний папір, а поексперементувати на крейдовому папері чи навіть дизайнерському. Для привернення уваги саме до свого документу доцільно використовувати певні іміджеві елементи (зображення фірмового знаку, емблеми, логотипу) та додавати деякі візуальні ефекти (тиснення фольгою, перфорацію тощо).

Розробка бланкової продукції передбачає наявність постійної інформації (назви, реквізитів, контактів тощо) та вільного місця для подальшої роботи з документом. З практичної точки зору, наявність бланків організації дозволяє оптимізувати роботу та полегшити документообіг.

Розтиражувати потрібну кількість бланків можливо і в звичайних умовах будь-якого підприємства чи організації. Навіщо звертатися до поліграфічної компанії? Відповідь проста: щоб отримати якісний продукт, виділитися серед сотень конкурентів та стати оригінальним.

В ALT Компанії у Вас є можливість замовити виготовлення будь-якої кількості бланків, що підкреслить Ваш фірмовий стиль та приверне увагу до Вашого продукту.

Ми пропонуємо:

  • цифровий друк фірмових бланків;
  • офсетний друк фірмових бланків.

Такі бланки являють собою обличчя підприємства. А з нами Ви не обмежені в своїй фантазії та можливостях!

Якісна бланкова продукція, що виготовлена ALT Компанією – це вагомий внесок у розвиток своєї справи, та забезпечення реклами шляхом звичайного листування. Такі бланки презентують свого власника як відповідального партнера і додають Вам статусності.

Замовити виготовлення бланкової продукції в Києві Ви можете за адресую вул. Саксаганського, 36, оф.1

044 289 68 63

063 333 47 98

050 959 04 05