Киев, улица Саксаганского 36, офис 1 Телефон: (044) 289 68 63

(050) 959 04 05, (063) 333 47 98 mail@poligraphia.com

Печать афиш

Світ реклами майорить широким спектром різних паперових засобів. Це дозволяє максимально охопити аудиторію і всесторонньо поінформувати її про подію, що відбудеться найближчим часом. Проте жодний захід не проходить без афіш. Адже саме афіша подає всю необхідну інформацію, не перевантажує зайвим і стисло анонсує про подію.

Афіша — рекламне або довідкове аркушеве видання з інформацією щодо певного культурного заходу (події), призначене для розклеювання. Таке тлумачення нам подає всесвітня мережа інтернет. Звучить сухо і не цікаво. Адже в практичному застосуванні тематична афіша має безліч переваг.

Ви організовуєте певний соціально-культурний, мистецький чи спортивний захід і хочете сповістити про нього широкий загал? Ви власник кафе чи ресторану і у Вашому закладі передбачається певний захід чи започатковується акційна пропозиція? Розповісти швидко й оперативно про це можна за допомогою афіші.

Афіші можна використовувати як для одноденних заходів, що носять тимчасовий характер, так і для постійних чи сезонних пропозицій. Ще однією перевагою афіш є їх практичність і зручність у розміщенні, що не потребує додаткових затрат.

ALT Компанія допоможе з розробкою та виготовленням Вашого задума та втіленням його в життя! У нас Ви можете замовити:

  • друк афіш А1;
  • друк афіші А2;
  • друк афіші А3;
  • друк афіші А5 (для розміщення на столах).

Ми пропонуємо виготовлення афіш як на матовому, так і на глянцевому фотопапері широкоформатним цифровим друком.

Ми залюбки допоможемо Вашому бізнесу вчасно сповіщати клієнтів про нововведення та анонсувати про нові можливості.

Слід пам’ятати, що надважливим у виготовленні афіші, що приверне увагу, є правильний акцент та малюнок зі смисловим навантаженням. Адже її посил має бути зрозумілим всім без винятку і запам’ятатися після першого погляду. Афіша закликає до дії (прийди, подивись, скоштуй, спробуй, використай, придбай тощо). Потенційний клієнт лише провів поглядом по афіші і відразу захотів використати можливість, що вона пропонує.

Якісний та швидка друк афіш в центрі Києва. ALT Компанія має багаторічний досвід у виготовленні поліграфічної продукції. Замовивши виготовлення афіш саме у нас, Ви, беззаперечно, отримаєте якісний продукт за оптимальну ціну. Звертайтеся за адресую вул. Саксаганського, 36, оф.1

044 289 68 63

063 333 47 98

050 959 04 05