Киев, улица Саксаганского 36, офис 1 Телефон: (044) 289 68 63

(050) 959 04 05, (063) 333 47 98 mail@poligraphia.com

Печать книг, методичек, рефератов

19
20

Стрімке сьогодення диктує свої умови і занурює все у цифровий світ. ALT Компанії впевнена, що цікава паперова книга з якісного матеріалу ніколи не втратить своєї актуальності. Можливо не завжди зручно та практично носити її з собою, проте ми переконанні, що всю повноту відчуттів здатна подарувати лише традиційна друкована книга.

Ми виконаємо друк книг довільним тиражем (як малим, так і великим накладом), художнього або наукового спрямування. Виготовлення книги передбачає декілька етапів: друк внутрішнього блоку, друк обкладинки та збір книги воєдино. Палітурка може бути в м’якому або твердому виконанні, чорно-білою або повнокольоровою.

Для того, щоб Ваша книга вважалася офіційним виданням, їй необхідно присвоїти ISBN (International Standard Book Number). Це персоніфікований міжнародний номер книжкового видання. Він забезпечить поширення книги на офіційних умовах та дозволить їй потрапити в бібліотечні каталоги. І ми можемо Вам допомогти його отримати.

 Друк методичних посібників та підручників в центрі столиці

Процес засвоєння знань важко уявити без якісного навчального матеріалу. Методички та посібника завжди користуються попитом серед учнів і студентів. У нас можна легко та без зайвих проблем надрукувати методички в центрі Києва. І більше не потрібно робити багато копій чи брати методичний посібник в бібліотеці.

Щоб ваші друковані матеріали були не тільки інформативними, практичними, зрозумілими, але і якісними та гарними, важливо правильно підібрати друкарню, яка зможе своєчасно і якісно виконати замовлення. ALT Компанії гарантує Вам оперативний друк методичок та підручників в необхідній кількості. Папір для обкладинки і внутрішнього блоку використовується звичайний білий, крейдяний або дизайнерський. За бажанням, обкладинку можна ламінувати, робити тиснення тощо. З’єднуються сторінки скобами або металевими пружинами.

Крім того, ми можемо термінова надрукувати роздатковий матеріал в центрі Києва не лише у вигляді методичок, а й коротких презентацій чи робочих зошитів, які будуть автоматично скріплюватися на скобу і матимуть отвори для скорозшивачів.

Друк рефератів

Необхідність швидко і недорого роздрукувати реферати, дипломні, контрольні роботи знайому кожному студенту. Об’єм інформації, яку необхідно дослідити та презентувати з кожним роком навчання постійно лише зростає. І саме тому ми надрукуємо для Вас будь-який навчальний матеріал в термін, який Вас влаштує.

З ALT Компанією Ви легко зможете присвятити себе науці, а поліграфічне втілення Ваших наукових здобутків ми беремо на себе.

Замовляйте друк книг, методичних посібників, підручників та рефератів для свого навчального закладу або підприємства за адресую Саксаганського, 36, офіс 1

044 289 68 63

063 333 47 98

050 959 04 05