Киев, улица Саксаганского 36, офис 1 Телефон: (044) 289 68 63

(050) 959 04 05, (063) 333 47 98 mail@poligraphia.com

Печать визиток

Шелкотрафаретная печать визиток в Киеве

Досить важко уявити наше повсякденне життя без цікавих зустрічей та важливих подій. Ми щодня взаємодіємо з великою кількістю людей. Ці зустрічі інколи мають випадковий характер, але зазвичай ми цінуємо свій час і дбаємо про плідне його проведення. Нарада, конференція, презентація, ділова зустріч, засідання… Цей список можна продовжувати до безкінечності.

Сучасна людина постійно перебуває у русі, що зумовлено бажанням особистого розвитку та професійного росту. В такому ритмі просто необхідно мати можливість збереження важливих контактів. Як цього досягнути? В хід ідуть всі наявні засоби. Звичайно, можна створити окремий записник чи обмежитися можливостями свого смартфону. Проте ми вважаємо, що використання візитівок є більш практичним і зручним способом тримати всі необхідні дані під рукою.

Візитна картка – досить буденний атрибут ділової людини. Також це показник певної відповідальності та націленості на результат власника візитівки. Адже Ваш співрозмовник турбується не лише про словесне представлення себе, а й думає на перспективу. Оскільки після зустрічі щось може забутися чи втратити свою актуальність, а ось залишені Вами контакти – гарна можливість нагадати про себе.

ALT Компанія пропонує виготовлення візитівок в центрі Києва

У нас Ви можете замовити:

  • ділові візитні картки – широко використовується в сфері бізнесу для налагодження контактів з потенційними клієнтами та споживачами послуг; містять ім’я та прізвище особи, якій належать, всі контактні дані;
  • корпоративні візитні картки — інформація зосереджується на компанії без зазначення конкретних імен та прізвищ, всі дані загальні і відображають фірмовий стиль організації, доцільним є розміщення карти проїзду та електронної адреси сайту; зазвичай використовуються для представлення на заходах рекламного характеру: виставках, форумах, конференціях;
  • особисті візитні картки – зосереджують увагу отримувача на імені та контактних даних; використовуються при дружньому знайомстві.

Візитівку можливо виготови на різноманітних матеріалах. Все залежить від бажань та фантазії замовника, також важливим фактором є сфера застосування. Найпрактичнішим та найбільш вживаним матеріалом для друку візитівок залишається картон чи щільний папір, адже він дозволяє експериментувати з фактурою, кольором та іншими візуальними ефектами, також можливе додавання тиснення. Щоб візитна картка стала більш практичною можна її заламінувати. Ламінація буває тонка та товста і вона збереже від механічних пошкоджень та продовжить термін використання візитної картки.

ALT Компанія пропонує Вам виготовлення та друк візитних карток на високоякісному картоні, який може бути крейдований або дизайнерський. Сам друк здійснюється цифровим або шовкотрафаретним способом.

Якщо ж Ви бажаєте щось незвичне, то досить цікавим буде виготовлення пластикової візитівки. ЇЇ також можна зробити на прозорому пластику, що додасть легкості та невимушеності образу.

Ви не бажаєте фантазувати з матеріалом, хочете щось традиційне, але з певною індивідуальністю? Чудово, ALT Компанія може запропонувати поексперементувати з формою візитки та виготовити її за Вашими уподобаннями. Ваша ідея отримає бездоганне та якісне втілення!

Звертайтеся до професіоналів своє справи — ALT Компанії за адресую вул. Саксаганського, 36, оф.1

044 289 68 63

063 333 47 98

050 959 04 05