Киев, улица Саксаганского 36, офис 1 Телефон: (044) 289 68 63

(050) 959 04 05, (063) 333 47 98 mail@poligraphia.com

Сувенірна продукція для лабораторії «Діаген»: формуємо потужний бренд

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Точні дослідження генетичної лабораторії «Діаген» допомагають у встановленні вірного діагнозу та виборі тактики лікування. Приносять гарні новини майбутнім батькам. Іноді створюють нові родинні зв’язки. Все це відбувається за участі ALT Компанії, надійного постачальника рекламних матеріалів і поліграфії будь-якої складності.

Ми залюбки виконали нове замовлення для «Діагену» – виготовили сувенірну продукцію та надрукували направлення на лабораторні дослідження.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

В світі генетичних досліджень немає дрібниць. В світі ALT Компанії немає місця нехтуванню стандартами фірмового стилю. Наша продукція виокремлює бренд, підкреслює переваги та цінність послуг для споживача.

Бездоганний друк обкладинок блокнотів або фірмових пакетів посилює впевненість у достовірності результатів дослідження. Чітке нанесення логотипу на ручку, без розпливчастого контуру та спотворених кольорів, – у точності та дотриманні технологій при роботі з генетичним матеріалом.

Приємно взяти в руки направлення на дослідження, надруковане на якісному папері. Для зручності роботи ми проклеїли аркуші з одного боку в блоки по 50 штук.

Нагадаємо, нещодавно ALT Компанія надрукувала каталоги генетичної лабораторії «Діаген». Тепер до брошур додалась сувенірна продукція, яка підкреслює якість послуг і відповідальний підхід до побудови стосунків із партнерами та пацієнтами.

Замовляйте якісні поліграфічні матеріали для бізнесу та створюйте справжній бренд зі впізнаваним стилем. ALT Компанія завжди напоготові представити ваш бізнес і допомогти в просуванні та формуванні привабливого корпоративного образу.

Завітайте до поліграфії в центрі Києва на Саксаганського, 36, або зателефонуйте нашим менеджерам:

044 289 68 63
063 333 47 98
050 959 04 05